Faaliyet süremiz içerisinde sektörün lider firmaları arasındaki yerimizi hızla aldık, müşteri odaklı çalışma ve kalite politikamızı standart hale getirdik.

Sistem Yapı Cam Balkon sistemleri, tüm çalışanlarının etkin katılımlarıyla müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin, verimli bir biçimde kullanmaktayız.

Cam balkon üretim, montaj, satış ve satış sonrası hizmetlerde toplam kalite yönetimi anlayışıyla hareket ediyoruz. Tecrübeli ve geniş kadromuzla, kesin müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Artan Pazar talebi neticesinde Sistem Yapı adı altında giderek genişleyen müşteri potansiyelimizi ve bayii ağımızı kurduk ve yeni takım arkadaşı firmalarla bu ağı genişletmeye devam edeceğiz.

Sektörümüzde, siz değerleri müşterilerimize en iyi kaliteliyi en ucuza sunmayı, 24 saat Lojistik desteğimizle hizmet vermeyi hedefliyoruz.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

İmalatçı firma olmasından dolayı sistemin tüm üretim aşamalarına hakimdir.
Cam balkonun en ince ayrıntılarına kadar cam balkon imalat atölyesinde titizlikle üretilmektedir.
Katlanır cam balkon sistemlerinde kullandığımız tüm aparat ve aksesuarlar 1. kalite plastikten kendi özel kalıplarımızla imal edilmektedir.
Cam balkonda kullanılan tekerler paslanmaz çelikten olup kesinlikle paslanma yapmaz.
Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 ve 10 mm rodajlı temperli (güçlendirilmiş) camlardır.
Katlanır cam balkon sisteminde kullanılan tüm camlar 5 (beş) yıl gerçek garantilidir.
Cam balkon imalatı ve montajı esnasında kullanılan silikonlar antibakteriyel ve küf yapmaz özel silikonlardır.
Katlanır cam balkon sisteminde camların taşıyıcı alüminyumları 3mm et kalınlığında ve altta üstte 2 sıra olarak yer alan fitiller cam balkondan içeri hava, toz, yağmur girmesini önlemektedir.
Montaj sonrası olası kullanıcı ve teknik hatalardan dolayı oluşabilecek arızalara anında müdahale etmekteyiz.

İlkelerimiz

İnsana ve çevreye saygı önceliğimizdir.

İş ortaklarımız olarak kabul ettiğimiz üretici bayi ve müşterilerimizi, çalışanlarını sürekli geliştirme sorumluluğumuzdur.

Üretimde, hizmette ve çalışma şartlarında, yasaların ve kuralların gereklerini yerine getiririz. Ticari teamül ve ahlak kurallarına saygılıyız.

İlişkilerin tümüne özen gösterir ve toplum çıkarlarına ters düşen tutum ve davranışlardan kaçınırız.

Sektörle ilgili değişim ve yaratıcı düşünceleri destekler, geleceği düşünerek öngörülü hareket ederiz.

Bizi, bugün olduğumuz yere getiren değerlere olan bağlılığımız, bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve üretici bayilerimizle yolumuza devam etmek öncelikli hedefimizdir.

Amacımız yaratıcı tasarım ve geliştirilmiş hizmet yelpazesi ile müşteri memnuniyeti sınırlarını aşmaktır.