Kapaklı Cam Balkon

Tekirdağ’da faaliyet gösteren firmamız Kapaklı, Çerkezköy, Saray, Çorlu Özellikle Cam Balkon ve Otomatik kepenkte Kaliteli işçilik kısa sürede montaj ve montaj sonrası servis hizmetleriyle çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimize EN UCUZ cam balkon ve otomatik kepengi değil, KALİTEYİ EN UYGUN FİYATA verme garantisi veriyoruz.

Tekirdağ bölgesinin tüm ilçelerinde Sistem Yapı katlanır cam balkon olarak katlanır cam balkon hizmeti vermekteyiz .

Cam Balkon Su Geçirir Mi?

Tüm müşterilerimizin sorduğu ve sizlerinde merak ettiği soru “cam balkon su alır mı” sorusudur. Bizde bu soruya hayır su almaz cevabını vermeyi çok isterdik fakat cam balkon sistemlerinde %100 su yalıtımı yapmak mümkün değildir.
Şiddetli ve hızlı yağan yağmurlarda cam balkon fitillerinden çok azda olsa su girer. Sistem Cam Balkon firmamız damlalıklı ve su giderli cam balkon profili ve alüminyum contaları kullanır böylelikle su girme sorunu en aza indirilir.
İçeri giren yağmur suları alüminyum profilin içinden tekrar dışarıya tahliye edilmektedir. Ama bu cam balkon su geçirmez anlamına gelmiyor. Bir bezle silinebilecek kadar su kalsa dahi bu bile bizim için su geçiriyor anlamına gelir.